1. Video rinkodara didina pardavimus ir prekės ženklo žinomumą
Pasak Buffer atliktų duomenų, video turinys sugeneruoja 70% daugiau pardavimų nei bet kuri kita rinkodaros priemonė. Taip yra todėl, jog video jungia begalę skirtingų elementų: vaizdą, garsą, muziką, emociją, istoriją, spalvą, nuotrauką, tekstą ir t.t, o visą šių elementų junginį žmonės ir myli labiausiai!

2. Žmonės myli video! Taip pat, juos myli ir Google bei kitos paieškos sistemos
Pagal Moovly pateikiamą statistiką, tinklalapiai, kuriuose yra patalpintas video turinys, turi 53 kartus didesnę tikimybę užimti geresnę poziciją paieškos sistemose. Žinoma, video klipas privalo būti optimizuotas tinkamais raktažodžiais, aprašymu ir pavadinimu.

3. Video turinys yra lengvai suprantamas
Gyvenimas yra per trumpas skaityti ilgus tekstus, gilintis į reklamuojamas paslaugas ar prekes. Buffer atlikti tyrimai įrodė, jog video turinys padeda žmogui įsiminti informaciją geriau 60 000 kartų nei tekstas, todėl net ir trumpas video klipas gali efektyviau ištransliuoti Jūsų žinutę, parduoti prekę ar paslaugą nei tūkstančio žodžių tekstas ar nuotraukų albumas.

4. Video klipas padidina klientų pasitikėjimą
Kiekvienas klientas turi pasitikėti ne tik produktu ir prekiniu ženklu, bet ir tuo asmeniu, kuris atstovauja jį. Video pagalba klientas gali tapatintis su žmonėmis, kurie pristato, reklamuoja prekę, paslaugą, leidžia pažinti jų asmenines savybes, išvysti nuoširdų bendravimą prieš kameros objektyvą.